Державне підприємство
"Тернопільський експертно‑технічний
центр Держпраці"

Новини

18.02.2022Семінар-навчання з питань охорони праці

Головний державний інспектор Ірина Корнійчук, начальник відділу з питань гігієни праці Олег Бандура та завідувач сектору Михайло Бойко прийняли участь в семінар-навчанні з питань охорони праці, який проводила інжинірингово-виробнича будівельна група "Агрікон", який був організований начальником навчально-діагностичного відділу ДП "Тернопільський ЕТЦ" Наталією Дібровою.
Дана компанія спеціалізується на проектуванні, промисловому будівництві та виробництві обладнання для аграрної інфраструктури та переробної галузі.
Даний захід проводився з посадовими особами, а саме: головні інженери, інженери з охорони праці, виконавці робіт. Тому особлива увага була приділена контролю з боку безпосередніх керівників робіт за створеними робочими місцями на дільницях, організації проведення інструктажів з працівниками і перевірки засвоєних знань після інструктажу. Також з присутніми обговорили порядок видачі нарядів-допусків, проведення атестації робочих місць за умовами праці, стан проходження медичних оглядів, забезпечення працівників спецодягом, засобами індивідуального захисту. Особливу увагу було приділено питанню оцінювання ризиків на виробництві, проведення аудиту з охорони праці. В ході семінару в присутніх було багато запитань на які фахівці Управління давали відповідь і наочно демонстрували як мають бути розроблені нормативні акти з охорони праці, які діють на підприємстві.