Державне підприємство
"Тернопільський експертно‑технічний
центр Держпраці"

Новини

06.11.2019Проведення навчання та перевірки знань з охорони праці посадових осіб підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців м. Тернополя і Тернопільської області

Особливо важливе значення для забезпечення належного функціонування системи охорони праці на підприємстві (в установі, організації) та попередження виникнення ситуацій, небезпечних для життя та здоров’я працівників, має навчання з питань охорони праці.
Посадові особи, що відповідають за охорону праці на підприємстві (в установі, організації) під час прийняття на роботу і періодично, один раз на три роки, мають пройти навчання та перевірку знань з питань охорони праці в навчальному центрі відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.
Державне підприємство «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці» створене з метою забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері охорони праці, гігієни праці, промислової безпеки та дотримання законодавства про працю, та одним з напрямків його діяльності є проведення навчання та перевірки знань працівників та посадових осіб з питань охорони праці .
Працівниками навчально-діагностичного відділу Державного підприємства «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці» (начальник відділу – Діброва Н.В.) регулярно організовується навчання і перевірка знань з питань охорони праці відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.
Навчальні програми включають загальний курс з охорони праці та безпеку праці в галузі з урахуванням вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для конкретних напрямів економічної діяльності і виробництв підприємства згідно діючого покажчика нормативно-правових актів з охорони праці.