Державне підприємство
"Тернопільський експертно‑технічний
центр Держпраці"

Новини

19.09.2019Щорічне спеціальне навчання операторів котелень та машиністів (кочегарів) котелень.

Перед початком опалювального сезону актуальним є питання проведення щорічного спеціального навчання з питань охорони праці операторів котелень та машиністів (кочегарів) котелень.
Державне підприємство «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці» відповідно до п. 4 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) регулярно організовує навчання та перевірку знань з питань охорони праці з урахуванням конкретних видів робіт, виробничих умов, функціональних обов’язків зазначених працівників.
Цього року одними з перших пройшли відповідне навчання та перевірку знань (19.09.2019 р.) працівники загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради та спеціалізовані підприємства, що експлуатують парові та водогрійні котли теплопродуктивністю понад 0,1 МВт, в тому числі, котли, які працюють на твердому паливі, а саме: ПП «ГУСЯТИН-ТЕПЛО», ПП «ГУСЯТИН-ТЕПЛО 1», ТОВ «ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ-2012», ТОВ «ЕСКО БІО-ТЕПЛО», ПП «ЕКОГЕОЛОГІЯ».
Під час навчання головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільський області Філюк А.Г. наголосив на особливостях експлуатації різних типів парових та водогрійних котлів, звернув увагу на ризики та основні види небезпеки для обслуговуючого персоналу.
Перевірка знань була проведена комісією Управління Держпраці у Тернопільській області:
Голова комісії  – начальник Управління Держпраці у Тернопільській області – Рус Н.О.
Члени комісії: начальник відділу нагляду в АПК та СКС на транспорті та зв’язку  Управління Держпраці  у Тернопільській області Гичка П.Є., головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Биченко А.П., за участю технічного інспектора праці Тернопільської обласної ради профспілок (за згодою) Марчука М.М.