Державне підприємство
"Тернопільський експертно‑технічний
центр Держпраці"

Послуги / Навчання та перевірка знань з питань охорони праці

Перелік напрямків діяльності навчально-методичного відділення ДП "Тернопільський ЕТЦ":

  1. Навчання з питань охорони праці керівників підприємств, організацій, установ, їх заступників, головних спеціалістів, спеціалістів служби охорони праці (членів постійно-діючих комісій з перевірки знань з охорони праці у працівників підприємства), фізичних осіб, які використовують найману працю і службові обов’язки яких пов’язані з виконанням робіт підвищеної небезпеки (об’єкти котлонагляду, підйомні споруди, системи газопостачання, охорона праці на автотранспорті, охорона праці при виконанні робіт на висоті, СНиП ІII-4-80, АЗС, АХУ та ін.).
  2. Навчання з питань охорони праці керівників підприємств, організацій, установ, їх заступників, головних спеціалістів, спеціалістів служби охорони праці (членів постійно-діючих комісій з перевірки знань з охорони праці у працівників підприємства), фізичних осіб, які використовують найману працю і службові обов’язки яких не пов’язані з виконанням робіт підвищеної небезпеки.

Навчання проводять кваліфіковані викладачі, які пройшли атестацію в ДП "Головний науково-методичний центр Держпраці". Після закінчення курсу навчання слухачам видаються посвідчення з охорони праці встановленого взірця за підписом голови комісії та витяг з протоколу перевірки знань.
 
Для зручності замовників навчання може організовуватись на виробництві із застосуванням гнучкого графіка навчання.

Заяви навчально-методичного відділення:

 Заява на проведення навчання з питань охорони праці

 Заява на проведення навчання з питань елетробезпеки

 Перейти у розділ "Навчально-діагностичний відділ"