Державне підприємство
"Тернопільський експертно‑технічний
центр Держпраці"

Новини

17.12.2018Завершився Всеукраїнський тиждень права

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року №579-р «Про затвердження плану заходів  з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права», та наказу Держпраці від 01.10.2018р. №94 Державне підприємство «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці» з 10 по 14грудня 2018 року проводив ряд заходів приурочених до Всеукраїнського тижня права.
Зокрема, для працівників підприємства в ці дні було проведено навчальний семінар на тему: «Реалізація і захист прав людини», а для популяризації діяльності підприємства серед дітей шкільного віку та їхніх батьків, для сприяння загальному розвитку правової культури дітей в  ДП «Тернопільський ЕТЦ» проводився «День відкритих дверей» із запрошенням учнів 10-х класів однієї із шкіл міста.
З метою інформування соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції, про шляхи реалізації за захисту їхніх прав керівництво підприємства провело виступи на радіо.
Проведення  заходів приурочених до Всеукраїнського тижня права, висвітлення їх у засобах масової інформації, інформування та нагадування громадськості про їхні права сприяють підняттю загального рівня правових знань населення та розбудові громадянського суспільства.