Державне підприємство
"Тернопільський експертно‑технічний
центр Держпраці"

Новини

28.03.2018Проведення перевірки знань у посадових осіб ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

Відповідно до п.5.2 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) керівники підприємств (чисельністю понад 1000 працівників), керівники служб охорони праці, члени комісій з перевірки знань з питань охорони праці цих підприємств проходять навчання у навчальних центрах. Перевірка знань з питань охорони праці цієї категорії посадових осіб проводиться комісією, створеною наказом Держпраці. Очолює комісію Голова Держпраці (заступник Голови), до складу комісії входять посадові особи Держпраці та її територіальних органів, а також представники відповідних профспілок.
28 березня 2018 року навчально-діагностичним відділом ДП «Тернопільський ЕТЦ», після попереднього навчання, була організована перевірка знань з питань охорони праці у керівників та членів комісії підприємств – ПрАТ «Тернопільський молокозавод».

Перевірка знань була проведена комісією Державної служби України з питань праці (Держпраці):
Заступник голови комісії – начальник Управління Держпраці у Тернопільській області – Рус Н.О.
Члени комісії:
- начальник відділу інспекційної роботи, організаційно-аналітичного забезпечення, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці  у Тернопільській області – Андрійчук В.П.
- начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об'єктах підвищеної небезпеки  Управління Держпраці  у Тернопільській області - Мовчан В.Н.
- технічний інспектор праці Тернопільської обласної ради профспілок (за згодою) – Марчук М.М.